Technika: Olej na kartonu
Výška: 23,5 cm, šířka: 29 cm, rámování: 35 x 42 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.02.2024 19:51
Dosažená cena: 17 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč