15. Stará chalupa

Autor: Jan Honsa
(1876)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 23,5 cm, šířka: 29 cm, rámování: 35 x 42 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.02.2024 19:51

Dosažená cena: 17 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (32)

10 200 Kč19.2.2024 12:16:06
9 000 Kč19.2.2024 12:00:16
8 700 Kč19.2.2024 10:17:45
8 400 Kč19.2.2024 09:22:41
8 100 Kč14.2.2024 19:28:31
7 800 Kč6.2.2024 06:31:24
7 500 Kč2.2.2024 15:48:36
7 200 Kč31.1.2024 18:57:14
6 900 Kč31.1.2024 18:09:57
6 600 Kč27.1.2024 21:59:54
6 300 Kč17.1.2024 21:57:59
6 000 Kč17.1.2024 19:40:56
5 700 Kč17.1.2024 19:17:42
5 400 Kč17.1.2024 18:44:14
3 400 Kč16.1.2024 16:05:57