Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 61,5 x 51,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 19:00
Dosažená cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (6)