14. Pohled na městečko

Autor: Josef Holub
(1870 - 1957)

Signováno vpravo dole, datováno 1929, garantujeme pravost a originalitu díla.
Josef Holub byl český malíř. Narodil se 13. 11. 1870 ve Slaném a zemřel 22. 8. 1957 ve Kvasinech. Maloval převážně v Kralupech nad Vltavou. Byl žákem pražské Akademie u profesora J. Mařáka. Půvosně se vyučil jako malíř pokojů v Mělníku. Při studiu získal řadu stipendií, za které se vypravil do Dalmácie a Černé Hory. Většinu svého života prožil Josef Holub v Kralupech nad Vltavou. Okolní krajina se mu stala námětem jeho děl, která jsou zastoupena ve sbírkách zdejšího Městského muzea.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 50 cm, rámování: 76 x 60,5 cm

Konec aukce: 10.10.2022 18:22

Dosažená cena: 45 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (55)

38 000 Kč10.10.2022 17:52:25
37 500 Kč10.10.2022 17:30:38 (limit 10.10.2022 16:38:54)
37 000 Kč10.10.2022 17:30:38
36 500 Kč10.10.2022 15:55:37
36 000 Kč10.10.2022 15:29:06
32 000 Kč10.10.2022 15:29:06 (limit 4.10.2022 18:13:26)
31 000 Kč10.10.2022 15:29:00 (limit 4.10.2022 18:13:26)
30 500 Kč10.10.2022 15:29:00
25 500 Kč10.10.2022 15:28:56 (limit 4.10.2022 18:13:26)
25 000 Kč10.10.2022 15:28:56
24 500 Kč10.10.2022 15:28:53 (limit 4.10.2022 18:13:26)
24 000 Kč10.10.2022 15:28:53
23 500 Kč10.10.2022 15:28:51 (limit 4.10.2022 18:13:26)
23 000 Kč10.10.2022 15:28:51
22 500 Kč10.10.2022 15:28:15 (limit 4.10.2022 18:13:26)