Technika: Olej na kartonu
Výška: 54 cm, šířka: 46 cm, rámování: 60 x 52 cm
Konec aukce: 07.11.2022 18:15
Dosažená cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (27)