Technika: Olej na plátně
Výška: 68 cm, šířka: 53,5 cm, rámování: 88 x 74 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 19:46
Dosažená cena: 36 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (86)