Narozen 4. 10. 1897 v Praze 3. 3. 1974 tamtéž. Malíř a grafik v Praze, žák pražské akademie ve speciální škole prof. Švabinského. Tehdy vytvořil řadu barevných litografií. Poté se věnoval nejvíce malbě a každoročně vystavoval v Praze, cizině a také mimo jiné ve skupině Holan (Holý, Kotík, Kotrba).
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 68,3 x 83,5 cm
Konec aukce: 16.08.2021 21:25
Dosažená cena: 45 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (93)