Narozen 4. 10. 1897 v Praze 3. 3. 1974 tamtéž. Malíř a grafik v Praze, žák pražské akademie ve speciální škole prof. Švabinského. Tehdy vytvořil řadu barevných litografií. Poté se věnoval nejvíce malbě a každoročně vystavoval v Praze, cizině a také mimo jiné ve skupině Holan (Holý, Kotík, Kotrba).
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 68,3 x 83,5 cm
Konec aukce: 16.08.2021 21:25
Dosažená cena: 45 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (93)
| 24 600 Kč | 16.8.2021 18:58:01 (limit 16.8.2021 16:53:09) |
| 24 100 Kč | 16.8.2021 18:58:01 |
| 23 600 Kč | 16.8.2021 18:57:58 (limit 16.8.2021 16:53:09) |
| 23 100 Kč | 16.8.2021 18:57:58 |
| 22 600 Kč | 16.8.2021 18:57:49 (limit 16.8.2021 16:53:09) |
| 22 100 Kč | 16.8.2021 18:57:49 |
| 21 600 Kč | 16.8.2021 18:57:46 (limit 16.8.2021 16:53:09) |
| 21 100 Kč | 16.8.2021 18:57:46 |
| 20 600 Kč | 16.8.2021 18:57:43 (limit 16.8.2021 16:53:09) |
| 20 100 Kč | 16.8.2021 18:57:43 |
| 19 600 Kč | 16.8.2021 18:57:40 (limit 16.8.2021 16:53:09) |
| 19 100 Kč | 16.8.2021 18:57:40 |
| 18 600 Kč | 16.8.2021 18:57:36 (limit 16.8.2021 16:53:09) |
| 18 100 Kč | 16.8.2021 18:57:36 |
| 17 600 Kč | 16.8.2021 18:51:49 (limit 16.8.2021 16:53:09) |