Narozen 4. 10. 1897 v Praze 3. 3. 1974 tamtéž. Malíř a grafik v Praze, žák pražské akademie ve speciální škole prof. Švabinského. Tehdy vytvořil řadu barevných litografií. Poté se věnoval nejvíce malbě a každoročně vystavoval v Praze, cizině a také mimo jiné ve skupině Holan (Holý, Kotík, Kotrba).
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 68,3 x 83,5 cm
Konec aukce: 16.08.2021 21:25
Dosažená cena: 45 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (93)
| 31 600 Kč | 16.8.2021 19:14:13 (limit 16.8.2021 18:58:39) |
| 31 100 Kč | 16.8.2021 19:14:13 |
| 30 600 Kč | 16.8.2021 19:14:10 (limit 16.8.2021 18:58:39) |
| 30 100 Kč | 16.8.2021 19:14:10 |
| 29 600 Kč | 16.8.2021 19:14:07 (limit 16.8.2021 18:58:39) |
| 29 100 Kč | 16.8.2021 19:14:07 |
| 28 600 Kč | 16.8.2021 19:13:46 (limit 16.8.2021 18:58:39) |
| 28 100 Kč | 16.8.2021 19:13:46 |
| 27 600 Kč | 16.8.2021 19:13:43 (limit 16.8.2021 18:58:39) |
| 27 100 Kč | 16.8.2021 19:13:43 |
| 26 600 Kč | 16.8.2021 19:13:39 (limit 16.8.2021 18:58:39) |
| 26 100 Kč | 16.8.2021 19:13:39 |
| 25 600 Kč | 16.8.2021 18:58:33 |
| 25 100 Kč | 16.8.2021 18:58:03 |
| 25 000 Kč | 16.8.2021 18:58:03 (limit 16.8.2021 16:53:09) |