Signováno vpravo dole. Vzadu autorský štítek. Obraz je v původním hezkém stavu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 21 cm, šířka: 30 cm, rámování: 40 x 49 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 18:37
Dosažená cena: 14 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (40)