Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 68,3 x 83,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:01
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 47 000 Kč