122. Červená cesta v České Rybné

Autor: Miloslav Holý
(1897)

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 68,3 x 83,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:01

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 47 000 Kč