8. Pivoňky

Autor: Oskar Brázda

Technika: Olej na plátně
Výška: 67 cm, šířka: 57 cm, rámování: 85 x 75 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 07.11.2022 18:11

Dosažená cena: 26 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (45)

19 000 Kč7.11.2022 17:50:32
18 500 Kč7.11.2022 17:50:28 (limit 7.11.2022 17:37:15)
18 000 Kč7.11.2022 17:50:28
17 500 Kč7.11.2022 17:50:23 (limit 7.11.2022 17:37:15)
17 000 Kč7.11.2022 17:50:23
16 500 Kč7.11.2022 17:44:31 (limit 7.11.2022 17:37:15)
16 000 Kč7.11.2022 17:44:31
15 500 Kč7.11.2022 17:44:27 (limit 7.11.2022 17:37:15)
15 000 Kč7.11.2022 17:44:27
14 500 Kč7.11.2022 17:44:23 (limit 7.11.2022 17:37:15)
14 000 Kč7.11.2022 17:44:23
13 500 Kč7.11.2022 17:44:20 (limit 7.11.2022 17:37:15)
13 000 Kč7.11.2022 17:44:20
12 500 Kč7.11.2022 17:37:15 (limit 7.11.2022 17:37:15)
12 000 Kč7.11.2022 17:37:15 (limit 7.11.2022 14:50:10)