Technika: Olej na plátně
Výška: 67 cm, šířka: 57 cm, rámování: 85 x 75 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.11.2022 18:11
Dosažená cena: 26 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (45)