Signováno vpravo dole, originální fotografie.
Technika: Fotografie
Výška: 19,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 44 x 45 cm
Konec aukce: 02.03.2026 19:41
Aktuální cena: 5 000 Kč
Zbývá: 4d 6h 55m 41s
Minimální příhoz: 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč