Bez prasklin.
Výška: 14 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:12
Aktuální cena: 2 900 Kč
Zbývá: 5d 8h 52m 33s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (6)
| 2 900 Kč | 28.1.2026 05:57:20 |
| 2 700 Kč | 26.1.2026 10:02:02 |
| 2 500 Kč | 25.1.2026 20:40:52 |
| 2 300 Kč | 24.1.2026 17:24:52 |
| 2 100 Kč | 24.1.2026 12:02:21 |
| 1 900 Kč | 23.1.2026 08:30:36 |