15. Orání pole

Autor: Mirko Eliáš

Technika: Olej na plátně
Výška: 72 cm, šířka: 102 cm, rámování: 91,2 x 122 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 18:47

Dosažená cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (19)

5 900 Kč10.10.2022 18:42:51
5 600 Kč10.10.2022 18:38:51 (limit 10.10.2022 18:37:57)
5 600 Kč10.10.2022 18:38:51
5 300 Kč10.10.2022 18:37:48
5 000 Kč10.10.2022 18:37:19
4 800 Kč10.10.2022 18:33:08
4 600 Kč10.10.2022 18:32:55
4 400 Kč10.10.2022 18:28:32
4 200 Kč10.10.2022 18:27:38
4 000 Kč10.10.2022 18:24:04
3 800 Kč10.10.2022 18:21:48
3 600 Kč10.10.2022 18:18:28
3 400 Kč10.10.2022 18:18:17
3 200 Kč10.10.2022 18:15:44
3 000 Kč10.10.2022 18:15:21