Technika: Olej na plátně
Výška: 72 cm, šířka: 102 cm, rámování: 91,2 x 122 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.10.2022 18:47
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč