Technika: Olej na plátně
Výška: 99,5 cm, šířka: 69,5 cm, rámování: 102,5 x 72,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.11.2022 18:09
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč