Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 70 cm, šířka: 80 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 24.04.2023 18:07
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (1)
částka | příhoz |
---|---|
4 000 Kč | 24.4.2023 16:40:28 |