Signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno.
Technika: Akryl na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 80 cm
Konec aukce: 06.05.2024 20:17
Dosažená cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
2 000 Kč | 19.4.2024 22:47:18 |