Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 50 cm, šířka: 60,5 cm
Konec aukce: 03.11.2025 18:53
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč