Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Konec aukce: 19.02.2024 19:45
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč