Signováno vpravo dole, na zadní straně autorská razítka, nerámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Konec aukce: 20.03.2023 18:58
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (13)