222. Domy v letní krajině

Autor: Drahoslav Šolta

Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 50 cm, šířka: 60,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:41

Dosažená cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (8)

3 700 Kč19.1.2026 21:26:42
3 500 Kč19.1.2026 21:12:57
3 300 Kč19.1.2026 18:48:33
3 200 Kč19.1.2026 18:48:33 (limit 19.1.2026 18:18:03)
3 100 Kč19.1.2026 18:48:19 (limit 19.1.2026 18:18:03)
2 900 Kč19.1.2026 18:48:19
2 700 Kč19.1.2026 18:18:03 (limit 19.1.2026 18:18:03)
2 500 Kč18.1.2026 09:50:22