Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 70,5 cm, šířka: 60,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 21:31
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
| 3 000 Kč | 9.12.2025 14:35:45 |