Signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno.
Technika: Akryl na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 70 cm
Konec aukce: 06.05.2024 21:53
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (2)
1 700 Kč | 6.5.2024 21:25:30 |
1 500 Kč | 19.4.2024 22:50:57 |