Signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno.
Technika: Akryl na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 70 cm
Konec aukce: 06.05.2024 21:19
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 6.5.2024 15:08:56 |