Signováno vpravo dole, nerámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 70 cm, šířka: 40 cm
Konec aukce: 29.05.2023 20:11
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč