Signováno PD, nerámováno.
Technika: Akryl na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 60 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:00
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
| 2 500 Kč | 19.1.2026 19:55:40 |