120. Procházka městem

Autor: Drahoslav Šolta

Signováno PD, nerámováno.
Technika: Akryl na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 60 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:00

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč19.1.2026 19:55:40