280. Jistebník - rybník

Autor: M. Procházka

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 64 cm, šířka: 77,5 cm, rámování: 73 x 86,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 22:41

Dosažená cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (2)

1 700 Kč9.12.2025 22:36:53
1 500 Kč9.12.2025 09:32:46