Technika: Akvarel
Výška: 64 cm, šířka: 53 cm, rámování: 82 x 60 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 23:00
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (27)