203. Stojící žena

Autor: Eugen Nevan

Technika: Akvarel
Výška: 64 cm, šířka: 53 cm, rámování: 82 x 60 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 15.01.2024 23:00

Dosažená cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (27)

4 700 Kč15.1.2024 22:19:55
4 500 Kč15.1.2024 22:19:52 (limit 12.1.2024 10:48:00)
4 300 Kč15.1.2024 22:19:52
4 100 Kč14.1.2024 10:09:13 (limit 12.1.2024 10:48:00)
3 900 Kč14.1.2024 10:09:13
3 700 Kč13.1.2024 18:30:20 (limit 12.1.2024 10:48:00)
3 500 Kč13.1.2024 18:30:20
3 300 Kč13.1.2024 18:29:55 (limit 12.1.2024 10:48:00)
3 100 Kč13.1.2024 18:29:55
2 900 Kč13.1.2024 18:29:48 (limit 12.1.2024 10:48:00)
2 700 Kč13.1.2024 18:29:48
2 500 Kč4.1.2024 10:27:09