150. Akt

Autor: František Ronovský

Signováno PD.
Technika: Kresba
Výška: 55,5 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 77,5 x 59 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:29

Dosažená cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

1 800 Kč19.1.2026 20:22:57