Signováno PD.
Technika: Kresba
Výška: 55,5 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 77,5 x 59 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:29
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
| 1 800 Kč | 19.1.2026 20:22:57 |