Signováno uprostřed dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 44,5 cm, šířka: 54 cm, rámování: 54,7 x 63,6 cm
Konec aukce: 19.02.2024 21:49
Dosažená cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (12)