Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 45 cm, rámování: 72 x 47,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 18:18
Dosažená cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Seznam příhozů (2)
1 600 Kč | 5.9.2022 11:56:18 |
1 400 Kč | 25.8.2022 14:32:07 |