Technika: Olej na papíře
Výška: 42 cm, šířka: 52 cm, rámování: 53 x 63 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 19:01
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (23)