Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 66 cm, šířka: 54,3 cm, rámování: 81x 68,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 05.09.2022 18:45
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč