Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 8/12, zaskleno.
Technika: Serigrafie
Výška: 76 cm, šířka: 60 cm, rámování: 96 x 79,5 cm
Konec aukce: 05.09.2022 21:27
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč