Míry ve výřezu - 43,2 x 34 cm
Litografia grafic printed off set
Ruční papír ; FABRIANO COTTON PRIVILEGE
Číslováno tužkou - 178/250
Signováno vpravo dole v tisku
Vydáno v edici ; S.P.A.D.E.M. PARIS, označeno slepotiskovou ražbou
Číslováno tužkou - 178/250
Signováno vpravo dole v tisku
Technika: Ofset
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Konec aukce: 07.11.2022 22:16
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč