78. Na Mrázovce - vystaveno v Mánesu - velký formát

Autor: Karel Holan
(1893)

Signováno vpravo dole, na zadní straně razítko - vystaveno v Mánesu 1930, na zadní straně štítek z výstavy moderního malířství v Belgii, v minulosti restaurováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70,5 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 89 x 119 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:55

Dosažená cena: 45 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (88)

21 100 Kč5.12.2022 20:04:16 (limit 5.12.2022 17:46:04)
20 600 Kč5.12.2022 20:04:16
20 100 Kč5.12.2022 17:45:59
20 000 Kč5.12.2022 17:45:59 (limit 3.12.2022 19:58:16)
19 600 Kč5.12.2022 17:45:56 (limit 3.12.2022 19:58:16)
19 100 Kč5.12.2022 17:45:56
18 600 Kč5.12.2022 17:45:54 (limit 3.12.2022 19:58:16)
18 100 Kč5.12.2022 17:45:54
17 600 Kč3.12.2022 22:28:58 (limit 3.12.2022 19:58:16)
17 100 Kč3.12.2022 22:28:58
16 600 Kč3.12.2022 19:57:51
16 100 Kč3.12.2022 19:22:38
15 600 Kč3.12.2022 08:24:31
15 100 Kč3.12.2022 05:49:59
14 600 Kč3.12.2022 05:49:55 (limit 19.11.2022 19:31:08)