Signováno vpravo dole, na zadní straně razítko - vystaveno v Mánesu 1930, na zadní straně štítek z výstavy moderního malířství v Belgii, v minulosti restaurováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70,5 cm, šířka: 100,5 cm, rámování: 89 x 119 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:55
Dosažená cena: 45 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (88)