Jde o známého Rakouského malíře. V zahraničních aukcích vysoce ceněný autor.
Technika: Olej na plátně
Výška: 17 cm, šířka: 25 cm, rámování: 36 x 44 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 13.02.2023 19:37
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč