Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 41 cm, rámování: 72 x 61,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 20:20
Dosažená cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Seznam příhozů (2)
1 600 Kč | 18.7.2022 20:15:16 |
1 400 Kč | 18.7.2022 20:11:47 |