4. Chalupa

Autor: Petr Jaroš

Signováno vpravo dolem, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 36 cm, rámování: 60,5 x 46,5

Konec aukce: 18.07.2022 18:09

Dosažená cena: 7 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (28)

7 800 Kč18.7.2022 18:04:21
7 500 Kč18.7.2022 18:03:22 (limit 18.7.2022 17:26:21)
7 400 Kč18.7.2022 18:03:22
7 100 Kč18.7.2022 18:02:40 (limit 18.7.2022 17:26:21)
6 800 Kč18.7.2022 18:02:39
6 500 Kč18.7.2022 17:52:37 (limit 18.7.2022 17:26:21)
6 200 Kč18.7.2022 17:52:37
5 900 Kč18.7.2022 17:45:44 (limit 18.7.2022 17:26:21)
5 600 Kč18.7.2022 17:45:44
5 300 Kč18.7.2022 17:26:21 (limit 18.7.2022 17:26:21)
5 000 Kč18.7.2022 17:26:21 (limit 15.7.2022 16:28:47)
4 500 Kč16.7.2022 19:08:08 (limit 15.7.2022 16:28:47)
4 300 Kč16.7.2022 19:08:08
4 100 Kč16.7.2022 19:08:03 (limit 15.7.2022 16:28:47)
3 900 Kč16.7.2022 19:08:03