4. Chalupa

Autor: Petr Jaroš

Signováno vpravo dolem, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 36 cm, rámování: 60,5 x 46,5

Konec aukce: 18.07.2022 18:09

Dosažená cena: 7 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (28)

3 700 Kč15.7.2022 16:28:42
3 500 Kč15.7.2022 16:28:38 (limit 15.7.2022 09:40:15)
3 500 Kč15.7.2022 16:28:38
3 300 Kč15.7.2022 09:38:45
3 100 Kč14.7.2022 18:45:12
2 900 Kč14.7.2022 17:19:32
2 700 Kč14.7.2022 15:52:25
2 500 Kč13.7.2022 16:29:50
2 300 Kč13.7.2022 16:26:43
2 100 Kč12.7.2022 10:59:52
1 900 Kč27.6.2022 11:01:19
1 700 Kč26.6.2022 17:04:19
1 500 Kč20.6.2022 18:09:03