Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 69,5 cm, šířka: 98,5 cm, rámování: 72,3 x 101,6 cm
Konec aukce: 05.12.2022 21:29
Dosažená cena: 39 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč