Signováno vpravo dole. Původně rámováno. Vzadu přípis.
Karel Hofman
1906 - 1998
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč
Karel Hofman
1906 - 1998
Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 40 cm, rámování: 67 x 57,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 19:27
Dosažená cena: 8 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (29)