Signováno vlevo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 19,3 cm, šířka: 60 cm, rámování: 24,9 x 65,7 cm
Konec aukce: 22.07.2024 18:55
Dosažená cena: 6 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč