5. Krajina s pastvinami

Autor: Karel Hofman
(1906)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 46 cm, šířka: 67,5 cm, rámování: 79 x 101 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.06.2024 19:17

Dosažená cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (45)

9 600 Kč10.6.2024 19:01:11 (limit 10.6.2024 18:52:55)
9 300 Kč10.6.2024 19:01:11
9 000 Kč10.6.2024 19:01:09 (limit 10.6.2024 18:52:55)
8 700 Kč10.6.2024 19:01:09
8 400 Kč10.6.2024 18:54:14 (limit 10.6.2024 18:52:55)
8 100 Kč10.6.2024 18:54:14
7 800 Kč10.6.2024 18:54:11 (limit 10.6.2024 18:52:55)
7 500 Kč10.6.2024 18:54:11
7 200 Kč10.6.2024 18:52:55 (limit 10.6.2024 18:52:55)
6 900 Kč10.6.2024 15:01:18
6 600 Kč10.6.2024 08:43:55
6 300 Kč28.5.2024 19:13:08
6 100 Kč28.5.2024 19:13:08 (limit 15.5.2024 16:01:34)
6 000 Kč28.5.2024 19:13:03 (limit 15.5.2024 16:01:34)
5 700 Kč28.5.2024 19:13:03