Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 22 cm, šířka: 22 cm, rámování: 25,2 x 25,2 cm
Konec aukce: 02.04.2024 19:41
Dosažená cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč