Obraz je v původním nerozebíraném stavu. Signováno vpravo dole, zaskleno.
Karel Hofman
1906 - 1998
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč
Karel Hofman
1906 - 1998
Technika: Olej na plátně
Výška: 32 cm, šířka: 42 cm, rámování: 48 x 57,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 18:37
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč