Technika: Autorský tisk
Výška: 68 cm, šířka: 48,3 cm, rámování: 96 x 75 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 18:44
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (27)