Signováno vlevo dole. Vzadu přípis.
1906 - 1998
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč
1906 - 1998
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40,5 cm, šířka: 56 cm, rámování: 47 x 62 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 18:28
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (35)